Usługi

Sprawdź naszą ofertę

Przyniesiemy Twojej firmie większe zyski

Zwiększymy sprzedaż. Pozyskamy klientów. Zbudujemy widoczność. Wyeksponujemy markę.

Media społecznościowe

Kampanie reklamowe w Facebook, Istagram, Linkedin

Google-Analytics-Logo-700x394

Analityka Strony

Zaawansowana analiza ruchu na stronie i sprzedaży

google-ads-logo

Google Ads

Kampanie reklamowe na platformie Google

Strategia

Opracowanie strategii marketingowej

Web Design​

Tworzenie stron internetowych

Audyt

Analiza obecnie prowadzonych działań

Design

Tworzenie grafik biznesowych i marketingowych

Badanie rynku

Zweryfikujemy konkurencję. Możliwości biznesowe

Cyfrowe konsultacje

Bezpłatnie odpowiemy na wszystkie pyatania

Zwiększymy sprzedaż

Uruchomimy kampanię marketingową na różnych platformach w różnych formach. Będziemy tasować możliwościami tak żeby osiągnąć zamierzony wzrost sprzedaży.

Eksperci ROI

ROI, ROAS, CTA, CTR, itp.. Optymalny i skuteczny marketing wymaga doświadczenia. Znajomości wielu rzeczy. Nie musisz ich znać na początku. Zostaw to nam a sam prowadź biznes. Jeśli chcesz wszytskiego Cię nauczymy, nie mamy nic do ukrycia. Wspieramy się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Ciągle próbij, ciągle się rozwijaj

Najlepsze pratkyki

– Pracujemy na Twoich zasobach – udzielasz nam dostęp do swojego konta marketingowego

– Uczumy się Twojego biznesu

– Uczymy algorytmy optymalizujące wynik

Odpowiadamy na pytania

Możesz zapytać nas o wszytsko

Co miesiąc wysyłamy raport działań i wyników. Co miesiąc ustalamy kolejne działania.

W zależności od celu biznesowego możemy zaczynać od 1500 zł miesięcznie budżetu na kliknięcia. Im większy sklep i większe zasięgi tym budżet większy. To zależy…

Skuteczne reklamy w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC – Pay Per Click). Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google Ads podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty kampanii Google Ads są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

W kampaniach typu PPC (płatność za kliknięcia) efekty widoczne są niemal natychmiast. Na początku są mniejsze a potem znacznie większe (algorytmy muszą się „nauczyć”)

Google Ads skutecznie buduje wizerunek firmy w internecie. Dzięki dużej różnorodności formatów i modeli rozliczeń, jest przystępnym działaniem dla większości firm. Warto jednak przygotować się na wydatek co najmniej 3000 zł miesięcznie na same reklamy. Im mniejszy budżet tym mniejsze szanse na dotarcie do właściwych odbiorców i pozyskanie sprzedaży. Po opłaceniu kampanii firma jest od razu widoczna w wybranych miejscach w sieci. Warto więc wykorzystywać Google Ads nie tylko do budowy rozpoznawalności, ale przede wszystkim sprzedaży.

NASZE KAMPANIE FINANSUJĄ SIĘ SAME

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie – dlatego że muszą.

Umowa jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Precyzujemy Twoje i swoje obowiązki. 

W zależności od wielkości pracy koszt obsługi wynosi od 850 zł miesięcznie do max 5% od budżetu na reklamy.

Nie zajmujemy się SEO czyli pozycjonowaniem wyszukiwania organicznego. Jednak możesz do nas napisać – znamy doskonałą firmę świadczącą takie usługi – są najlepsi na rynku. 

Zdecydowanie lepiej jest korzystać z małych agencji. Z doświadczenia wiemy, że duże agencje nie dbają w najlepszy sposób o klienta. Jest tam ogromna rotacja klientów i pracowników. Zyski są przedkładane nad dobrem klientów. 

Chcesz Zarabiać Więcej?

Możemy Ci pomóc

small_c_popup.png

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy

Dowiesz się o marketingu i tego co możesz uzyskać w internecie. Zobaczymy czy możemy pomóc Twojemu biznesowi.